Аксесуари для кондиціонерів

У наш час кондиціонер почав відноситися до групи тих пристроїв, які можна зустріти практично в кожному будинку або офісі. І так само, як і інша побутова техніка, кожен кондиціонер вимагає періодичного проведення технічного обслуговування, в ході якого можуть знадобиться різні матеріали і комплектуючі. Так само, для того, щоб встановити пристрій не обійтися без витратних матеріалів у вигляді мідної труби і силового кабелю.

Які аксесуари для кондиціонерів існують?

  1. Елементи кріплення. Майже кожен кондиціонер має зовнішній блок, який необхідно правильно закріпити на фасаді або даху будівлі. Для цього знадобляться спеціальні кріплення - кронштейни, анкерні болти і ін. Для установки внутрішнього блоку потрібні дюбеля. Все це не входить в заводську комплектацію спліт-систем і вимагає окремого придбання.
  2. Холодоагенти. Кожен кондиціонер заправлений холодоагентом (фреоном) певного типу, який раз у кілька років потрібно дозаправлятися в систему, тому вони є у вільному продажу.
  3. Мідна і металопластикова труба. Мідна труба необхідна у всіх випадках, коли внутрішній блок підключається до зовнішнього. Для відведення конденсату застосовується металопластикова гнучка трубка.
  4. Силовий багатожильний кабель типу ВВГ, який також прокладається від внутрішнього до зовнішнього блоку для забезпечення електроживлення останнього.
  5. Насоси для відведення конденсату. Необхідні в тих ситуаціях, коли відведення неможливо самопливом, або конденсат немає можливості відводити на вулицю. Дані пристрої допоможуть відкачати його і направити в центральну систему каналізації.

Зрозуміло, все перераховане вище знадобиться тільки тим людям, які бажають самостійно проводити технічне обслуговування кондиціонера. Якщо ж Ви - звичайний користувач і викликаєте для цього завдання майстра - не варто турбуватися, все необхідне у нього буде з собою.

Де купити аксесуари для кондиціонерів в Україні

Зробити це можливо в спеціалізованих магазинах запчастин, а також у постачальників кліматичного обладнання, яким і є компанія Climate Hall. У нашому асортименті Ви знайдете безліч різних аксесуарів як для побутових, так і для промислових кондиціонерів за найкращими цінами на ринку України. Якщо Вам потрібна допомога з підбором - телефонуйте за телефонами, які вказані на сайті.