Очищувачі (мийки) повітря

Бажання дихати свіжим і чистим повітрям - здорова і природна потреба кожної людини, яка мотивує розглядати для цього спеціальні гаджети. Одним з таких пристроїв і є очищувач повітря. Ще якихось 10 років тому це були досить дорогі і габаритні конструкції, які важко було уявити в звичайній міській квартирі, однак сьогодні існує безліч доступних і компактних варіантів.

Мийки повітря сьогодні можна зустріти як в житлових, так і у виробничих приміщеннях. Вони вміють не тільки очищати повітря, але і зволожувати його. Великою популярністю такі прилади користуються у алергіків, для яких пил, що циркулює в приміщенні є фактором виникнення алергічних реакцій.

У яких випадках необхідно застосовувати очищувачі повітря?

Цей прилад стане вірним помічником в наступних випадках:

  • вікна, що виходять на проїжджу частину, будівництво, виробництво та іншу «брудну» інфраструктуру;
  • наявність алергії на пил;
  • присутність в будинку малих дітей, для запобігання виникненню у них різних захворювань;
  • наявність в будинку домашніх тварин.

Як вибрати побутовий очищувачі повітря?

Вибираючи мийку повітря для будинку, обов'язково звертайте увагу на такий її параметр, як площа приміщення. Буде краще, якщо дана характеристика буде відповідати Вашій кімнаті з невеликим запасом.

Також дивіться на рівень шуму. Мийка повітря працює в тому числі і вночі. Тому, важливо щоб її функціонування не супроводжувалося значним шумом.

Важливу роль відіграє і дизайн пристрою. Буде перевагою, якщо він буде гармонійно вписуватися в інтер'єр Вашої кімнати.

Не забувайте враховувати, що в кожному пристрій встановлені фільтри, які вимагають планової заміни. Тому важливо, щоб такі витратні матеріали були постійно в продажу.

Де купити очищувач повітря в Україні

Ми зібрали в своєму каталозі близько 30 варіантів очищувачів від таких виробників, як Electrolux, PANASONIC, TOSHIBA, Trotec, Xiaomi і Samsung. Ціна очищувача повітря стартує від 2499 грн., А доставка можлива по всій Україні. Всі представлені моделі мають офіційно гарантію від виробника і мають сертифікацію в Україні.

Є питання? Телефонуйте, з радістю відповімо, проконсультуємо і допоможемо підібрати підходящу модуль очищувача, яка оптимально підійде під Ваші задачі.Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)