Осушувачі повітря

Вологість і грибок - фактори, що безумовно негативно впливають на здоров'я людини і домашніх тварин. Вони призводять до виникнення і розвитку різних захворювань і алергій, сприяють появі корозії на металі і псують вироби з дерева. Осушувач повітря - це кліматичний пристрій, який покликаний боротися з проблемою зайвої вологості в приміщенні. Прилад дозволить в автоматичному режимі контролювати рівень вологості, підсушуючи повітря до заданих в його налаштуваннях меж. Він може використовуватися як в житлових приміщеннях квартир і будинків, так і в басейнах, а також на підприємствах.

Проблеми, які допоможуть вирішити осушувачі повітря

Установка даного устаткування дозволить вирішити зазначені нижче проблеми і завдання:

  • конденсат на вікнах, який виникає внаслідок підвищеної вологості всередині приміщення;
  • цвіль і грибок, які виникають в місцях, де сиро;
  • регулювання рівня вологості в басейнах;
  • прискорення процесу сушіння білизни;
  • ліквідація наслідків затоплення;
  • прискорення процесу сушіння обробки після ремонту;
  • різні промислові процеси.

Як вибрати побутовий осушувач повітря

Перше, що слід взяти до уваги при виборі осушувача повітря для будинку - це його продуктивність. Чим більший розмір приміщення, в якому необхідно регулювати вологість,, тим потужніший пристрій знадобиться придбати. Бажано, щоб «запас» потужності становив 15-20%.

Враховуйте також і витрату повітря в м. кв. Даний параметр повинен мінімум в 2 рази перевищувати площу робочого приміщення.

Вибираючи осушувач в будинок або квартиру, звертайте увагу на такий його параметр, як рівень шуму. Щоб паралельно з роботою приладу можна було комфортно перебувати в приміщенні, підбирайте пристрій, робочий шум якого не перевищує 35 дБ.

Де купити осушувач повітря в Україні

Компанія Climate Hall пропонує широкий асортимент осушувачів таких торгових марок, як Ballu, Electrolux, Midea, Trotec, Zanussi і ін. за найвигіднішими цінами. Всі осушувачі, що представлені в нашому каталозі сертифіковані, і мають офіційну гарантію від виробника.

З питань вибору, телефонуйте за телефонами, які вказані на сайті, і ми допоможемо Вам підібрати модель, яка в повній мірі підійде під Ваші задачі.Показано з 1 по 12 із 31 (всього сторінок: 3)