Зволожувачі повітря

Зволоження повітря в приміщенні - завдання досить поширене. Чим вища температура повітря, тим більшу кількість води воно може в себе вмістити, і навпаки - з пониженням температури повітря, вода знову випадає в осад і перетворюється в росу або конденсат. Тому так важливо користуватися зволожувачем в тих випадках, коли, наприклад, в приміщенні постійно працює на охолодження кондиціонер. Також повітря в приміщенні стає сухим і під час опалювального сезону, коли повітряна маса не в змозі ввібрати потрібну для природного балансу кількість випарів.

У разі, коли повітря сухе, вода випаровується звідусіль - з судин, куди вона налита, а також зі шкіри, слизових оболонок людини і тварин. Саме з цієї причини під час активної роботи кондиціонера протягом тривалого періоду часу ми починаємо відчувати сухість в горлі, пересушення шкірного покриву. Дані проблеми і покликані вирішити побутові зволожувачі повітря.

Види зволожувачів повітря

Випаровувати вологу в навколишнє середовище можна різними способами, за принципом яких і функціонують сучасні зволожувачі. Вони бувають:

  1. Парові. Їх принцип роботи досить простий: вода нагрівається до стану, в якому починає парувати. Вбудований гігрометр контролює процес, щоб вчасно вимкнути пристрій при досягненні заданого значення вологості.
  2. Ультразвуковими. Зволожувачі такого типу передбачають розсіювання води шляхом впливу ультразвукових імпульсів. Підхоплювати і викидати дрібнодисперсні частинки води в навколишнє середовище допомагає вбудований вентилятор.
  3. Випарники холодного типу. У подібних пристроях повітря подається на спеціальні випарні елементи, проходячи через які, воно зволожується, а також очищається.

Де купити зволожувач повітря в Україні і яка його ціна?

Дані пристрої широко представлені в магазинах побутової техніки, однак настільки великого вибору, як в спеціалізованому інтернет-магазині кліматичного обладнання просто не знайти. Так, наприклад, ми, компанія Climate Hall, можемо запропонувати своїм покупцям понад 20 моделей зволожувачів повітря, ціна на які приємно порадує, як і офіційна гарантія від виробника.

Вам потрібна допомога у виборі зволожувача? Просто зателефонуйте за телефонами, які вказані на сайті і наші фахівці допоможуть підібрати потрібну модель.Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)