Припливно-витяжні установки

Установка припливно-витяжного типу являє собою пристрій для систем вентиляції, завдання якого зводиться до забезпечення циркуляції повітря по приміщенню. Система покликана як подавати чисте і свіже повітря, так і витягати повітря, що раніше знаходиться там. Припливно-витяжна установка дозволяє легко контролювати мікроклімат і постійно забезпечувати приплив свіжого повітря.

Принцип роботи припливно-витяжної системи і її складові

Перш ніж розібратися в тому, яким чином функціонує система припливно-витяжного типу, необхідно розуміти, з яких елементів вона складається.

Основними елементами припливно-витяжної системи виступають:

  • Припливнмй і витяжний вентилятори. Дані пристрої відповідають за подачу повітря в приміщення і його відведення з нього. Для забезпечення балансу, все це повинно відбуватися в рівних пропорціях.
  • Система фільтрів. Відповідає за очистку повітря, яке подається в кімнату від пилу, неприємних запахів і ін. Завдяки наявності фільтрів не відбувається засмічення самої системи в разі потрапляння великих часток і великого скупчення пилу. Крім цього, фільтри перешкоджають попаданню всередину пристрою вологи і комах.
  • Калорифер. Для нагріву холодного повітря в осінньо-зимовий період, необхідно здійснювати його підігрів. Саме з цим завданням і покликаний справлятися вбудований нагрівальний елемент. Він може бути як електричного, так і водяного типу.
  • Рекуператор. Для економії ресурсів, які витрачаються на підігрів або охолодження, деякі моделі оснащуються рекуператорами. Завдання даного пристрою - передавати тепло або прохолоду від вихідних з приміщення потоків - вхідним.

Принцип роботи в цілому досить простий. Повітряні потоки з вулиці примусово подаються в систему за допомогою вентилятора. Далі, через систему повітропроводів і фільтрів вони потрапляють в рекуператор, де і відбувається їх нагрівання. Після цього, очищене повітря подається в приміщення, в якому відбувається природний перепад тиску, що призводить до витіснення відпрацьованого повітря чистим.

Припливно-витяжні установки можуть успішно використовуватися в будівлях будь-якого типу - житлових будинках, офісах, підприємствах тощо.

Де купити припливно-витяжні установки в Україні

Великий асортимент систем припливно-витяжної вентиляції представлений в нашому каталозі. Ми пропонуємо рішення таких виробників, як: Daikin, Mitsubishi Electric, Vents, Cooper & Hunter, GREE за найвигіднішою ціною та з офіційною гарантією.



Показано з 1 по 12 із 26 (всього сторінок: 3)