Рекуператори

Система рекуперації повітря - пристрій, який призначений для подачі свіжого повітря в середину приміщення, з його попереднім підігрівом або охолодженням. Також дане обладнання витягує відпрацьовані повітряні маси зсередини приміщення на вулицю. Якщо говорити простою мовою, то даний пристрій здійснює, нагрів зовнішнього повітря теплом від внутрішнього, що дозволяє значною мірою знизити витрати на електроенергію. Також завданням рекуператора є перешкоджання потраплянню в приміщення запахів з вулиці.

Як вибрати рекуператор для будинку або квартири

Перед тим, як вибирати ту чи іншу модель рекуператора, слід проаналізувати вимоги до установки, а також стан приміщення. Потрібно враховувати, що для установки рекуператора знадобиться свердління отворів досить великого діаметру в обробці, що може вплинути на її зовнішній вигляд.

Вибираючи рекуператор в квартиру, беріть до уваги такі його параметри, як:

  1. Продуктивність. Чим більша площа приміщення, тим більш високопродуктивний пристрій буде потрібний.
  2. Присутність в конструкції фільтрів для затримки крупних частинок і пилу. Це фільтри грубого і тонкого очищення.
  3. Рівень шуму. Якщо в приміщенні планується не тільки працювати і відпочивати, а й спати - придивляйтеся до максимально «тихих» моделей.
  4. Наявність нагрівача. Дана опція допоможе запобігти обмерзанню конденсату в зимовий період.
  5. Можливість управління з пульта дистанційного керування та наявність Wi-Fi модуля - забезпечить додаткову зручність керування пристроєм.
  6. Клас енергоефективності. Вибираючи рекуператор з більш високим індексом ефективності, Ви будете економити на рахунках за електрику.

Чому варто придбати рекуператор в магазині Climate Hall

У нашому каталозі представлено асортимент рекуператорів повітря від таких відомих виробників, як Ballu, Mitsubishi Electric, Vents, Blauberg і ін. Ми завжди робимо все можливе для того, щоб наші клієнти отримали максимально можливу якість за досить помірною вартості. Якщо у Вас є будь-які питання щодо вибору рекуператора - телефонуйте. ми з радістю Вас проконсультуємо і допоможемо підібрати підходящу модель пристрою.Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)